O nas

Wyznacznikiem oceny pracy agenta jest zadowolenie klienta, podobnie w przypadku biura nieruchomości, które wszak składa się z tych właśnie agentów.

Jako Nova Capital możemy z ulgą odetchnąć mówiąc sobie „dobra robota”, ponieważ odkąd jesteśmy na rynku doświadczaliśmy wielu trudności, czy to spowodowanych gorszą koniunkturą rynku, na samym starcie, czy to przechodząc przez nową rzeczywistość spowodowaną sytuacją związaną z pandemią. Możemy tak powiedzieć, gdyż przez cały ten czas ogromna liczba klientów obdarzyła nas zaufaniem w tych trudnych chwilach, a my staraliśmy się wywiązać ze swoich zadań najlepiej jak tylko mogliśmy i zaowocowało to tak wieloma zadowolonymi klientami, że aż przerosło to nasze najśmielsze oczekiwania.

Teraz podbudowani powyższym na pewno się nie zatrzymamy i wciąż będziemy dążyć do perfekcji w obsłudze rynku nieruchomości oraz finansów. Żeby przybliżyć nowym klientom czym zajmuje się Nova Capital wskazujemy zdecydowanie na obsługę krakowskiego rynku nieruchomości, w szczególności sprzedaż i wynajem domów ale także gruntów oraz nieruchomości komercyjnych. Nasze działania wykraczają oczywiście poza rodzimy Kraków i posiadamy także oferty z całej Polski a współprace z naszymi zaufanymi kontrahentami pozwalają nam pomóc w obsłudze transakcji sprzedaży lub wynajmu w całej Polsce. Poza tym specjalizujemy się także w doradztwie kredytowym z zakresu kredytów hipotecznych w czym zdecydowanie pozwala już kilkunastoletnie doświadczenie w tej branży.

Jeśli jeszcze nie mieliśmy okazji pomóc Ci w przypadku Twojej lub w znalezieniu tej wymarzonej nieruchomości, skontaktuj się z nami i umówmy się na pyszną kawę!