Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 56m2 w świetnej lokalizacji.

LOKALIZACJA:
Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Prądnik Biały (Górka Narodowa) przy ulicy Stefana Banacha 33..
Bardzo dobrze skomunikowana lokalizacja z każdą dzielnicą w Krakowie. W okolicy dużo terenów rekreacyjnych, restauracji oraz miejsc fitness. Świetnie rozwinięta infrastruktura drogowa, usługowo;handlowa. Na osiedlu dostęp do sklepów takich jak : Żabka, Lewiatan, Delikatesy oraz usług kosmetycznych, stomatolog, fryzjer, żłobek, przedszkole. W dystansie kilkuminutowego spaceru znajduje się przystanek autobusowy : „Banacha”oraz przystanej tramwajowy i autobusowy „Papierni Prądnickich”.
Świetny dojazd do centrum miasta, Galerii Krakowskiej.

UKŁAD:
Trzypokojowe pokojowe mieszkanie wykończone oraz umeblowane znajduje się na 3 pietrze budynku z 2018 roku, mieszkanie składa się z:

– spokojne i ciche osiedle,
– ogrzewanie miejskie oraz ciepła woda z sieci miejskiej,
– kuchnia wyposażona w niezbędne sprzęty AGD : lodówka z zamrażarka, płyta indukcyjna, piekarnik, mikrofala, zmywarka, czajnik.
Do salonu zostanie dostarczona NOWA sofa!

– W bloku znajduje się winda, bawialnia dla dzieci dostępna dla mieszkańców, sklep delikatesy i przedszkole/żłobek, a przed blokiem atrakcyjny plac zabaw

Do mieszkania przynależy komórka lokatorska, miejsce postojowe w garażu podziemnym i miejsce postojowe zewnętrzne – dodatkowo 200 PLN

Dostępne od 01.06.2026

CENA:

– 3500 PLN – czynsz najmu
– 800 – czynsz administracyjny – (ogrzewanie, woda ciepła i zimna, śmieci, utrzymanie części wspólnych),
– prąd według zużycia,
– 4300 PLN- kaucja zwrotna,
– prowizja dla biura.

KONTAKT:
Agnieszka Mazurkiewicz
+48 730 330 378
agnieszka.mazurkiewicz@novacapital.pl

–ENG–

I am pleased to present you an offer to rent a flat of 56m2 in a great location.

LOCALISATION:
The flat is located in the district of Prądnik Biały (Górka Narodowa) at 33 Stefana Banacha Street.
Very well communicated location with every district in Krakow. In the area there are many recreational areas, restaurants and fitness places. Excellent road, service and commercial infrastructure. On the estate access to shops such as: Żabka, Lewiatan, Delikatesy and beauty services, dentist, hairdresser, nursery, kindergarten. At a walking distance there is a bus stop : „Banacha” and a tram and bus stop „Papierni Prądnickich”.
Great access to the city centre, Galeria Krakowska.

LAYOUT:
Three-room flat finished and furnished is located on the 3rd floor of the building of 2018, the flat consists of:

– peaceful and quiet estate,
– municipal heating and hot water from the municipal network,
– kitchen equipped with necessary household appliances: fridge with freezer, induction hob, oven, microwave, dishwasher, kettle.
A NEW sofa will be delivered to the living room!

– The block has a lift, a playroom for kids available for residents, a delicatessen shop and a kindergarten / nursery, and in front of the block an attractive playground

The flat includes a storage cell, a parking space in the underground garage and an external parking space – additional 200 PLN

Available from 01.06.2026

PRICE:

– 3500 PLN – rent
– 800 – administrative rent – (heating, hot and cold water, rubbish, maintenance of common parts),
– electricity as per consumption,
– 4300 PLN – refundable deposit,
– commission for the office.

CONTACT:
Agnieszka Mazurkiewicz
+48 730 330 378
agnieszka.mazurkiewicz@novacapital.pl

Prądnik Biały | Banacha | 3pok | 56m2 | ENG

ul. Stefana Banacha
3500 zł | 62.5 zł/m2
56 m2| 3 Pokoje
Rok budowy: 2018
Garaże: 1
Internet: TAK
Telefon: TAK
Umów się na prezentację

BLOG

    Wykończenia wnętrz

    Piotr Bober
    30.05.2023
    5 min
    Wykończenie mieszkania to kluczowy etap remontu lub budowy nowego lokum. To właśnie dzięki odpowiedniemu wykończeniu pomieszczeń, wnętrze nabiera charakteru i staje się przytulne i funkcjonalne.
    Czytaj dalej

    Kredyt Hipoteczny – wyjaśnienie i od czego zacząć?

    Piotr Bober
    11.04.2023
    3 minuty
    Jedną z ważniejszych życiowych decyzji stanowi zakup pierwszego mieszkania na własność, niekiedy towarzyszą temu zgromadzone środki w gotówce, w dużej mierze jednak potrzebna jest dodatkowa pomoc w postaci finansowania takiego zakupu.
    Czytaj dalej

    Home staging – jak sprzedać nieruchomość z zyskiem?

    Piotr Bober
    14.03.2022
    10 minut
    Czytaj dalej
    Zobacz wszystkie wpisy